Vznik iniciatívy

 

Nechceme vládnuť, ani spravovať  krajinu tak, ako to chceme my. 
To budú robiť tí, čo budú ozajstní nedosadení odborníci a budú ručiť  nie len svojim majetkom ale aj svojim svedomím, tak ako si to želajú občania a nie sponzori. 
Chceme len zmeniť tento zlý volebný systém za lepší. Aby aj občania mohli jednoduchým spôsobom navrhovať a rušiť zákony, čím by obmedzili absolútnu moc poslancov. Pokiaľ si aj Vy myslíte, že táto občianska iniciatíva ktorá sa zakladá iba za jediným účelom a to na zmenu volebného systému je dôležitá a potrebná, pridajte sa. Budeme Vám vďační za Vašu prácu ktorú robíte za lepšie Slovensko bez nároku na odmenu, tak ako to robíme aj my. Sme bežní občania. (nie politici, ani úradníci platení štátom) Robíme to ako koníček pre dobrý pocit a nie za účelom získania moci a zbohatnutia ako väčšina tých ktorí idú do politiky. 
 
Dajte nám vedieť o Vašej aktivite, kde je možnosť podpísať sa. Uvítame sympatizantov a dobrovoľníkov, ktorým neviem zaplatiť, ani ponúknuť žiadnu štátnu funkciu.
Ak máte možnosť prispieť s grafickými a podobnými príspevkami, popr. naprogramovanie Demo verzie nového volebného systému a pod. pomôcok, tak Vám budeme povďační.
Ak aj Vám záleží na zmene volebného systému – pomôžte.
 
Ďakujeme.

Prípravný výbor.


 

131036 
Návštevníkov